Vragen? Bel ons: 040 230 18 94

Ons team

Ons team bestaat uit een zestal enthousiaste, gespecialiseerde en ervaren vakmensen. zij volgen begeleidende cursussen bij onze leveranciers en staan u daarom altijd bij met raad én daad. Daar steken wij bij ASP graag wat extra tijd in. We staan niet voor niets voor 100% klanttevredenheid! Dus neem gerust contact met ons op met vragen over frezen, steken, tappen, boren en alle andere verspanende vragen.

Ted van Roy

+31(0)6 - 53 27 89 72
ted@asp-arno.nl

Pim Wouterse

+31(0)6 - 37 27 44 70
pim@asp-arno.nl

John Hoeppe

+31(0)6 - 50 51 45 10
john@asp-arno.nl

Sander Beker

+31(0)6 - 21 54 05 68
sander@asp-arno.nl

Robin Vinck

+31(0)40 - 230 18 94
robin@asp-arno.nl

Ursula Sleddens

+31(0)40 - 230 18 94
ursula@asp-arno.nl

Wij bieden ook een slijp-, reparatie- en coatservice voor alle merken.

Wij gaan altijd voor 100% klanttevredenheid. ASP staat garant voor sevice, klantgerichtheid, innovatie, precisiewerk en kwaliteit.

Heeft u een specifieke technische vraag? Onze opgeleide medewerkers staan voor u klaar met raad én daad.
Indien nodig zelfs aan de machine!